Biogest і SWEN Capital Partners інвестують у біометанові проекти Європи і Північної Америки

Biogest і SWEN Capital Partners інвестують у біометанові проекти Європи і Північної Америки

19 квітня 2021 року

Biogest і SWEN Capital Partners інвестують 30 млн. Євро у біометанові проекти у Європі і Північній Америці

  • BIOGEST Invest S.A.S: новостворена інвестиційна компанія для проектів біометану
  • 1ий спільний біометановий проект, система PowerRing 140 нм3/г на етапі будівництва у Франції

Париж – Шанже, 19 квітня 2021р.: компанія BIOGEST Invest – це новостворене спільне підприємство компаній BIOGEST і SWEN CP. Остання вирішила заснувати перший європейський фонд, призначений для відновлюваних газів – SWEN Impact Fund for Transition, Його основною ціллю буде виробництво активів біометану і інших відновлюваних газів.

BIOGEST Invest – це спільне підприємство з управління активами спеціалізоване на інвестуванні у енергетичні рішення відновлюваних газів, у яких обидві компанії є власниками активів. Метою СП є використання досвіду у фінансуванні біометанових проектів, які будуть збудовані і експлуатуватимуться BIOGEST. Французький ринок наближається першим до свого спільного проекту з виробнитцва біометану PowerRing 140 нм3/г, що знаходиться у Нормандії.

Olivier Aubert, розпорядник фонду компанії SWEN: «Разом з BIOGEST ми з великим ентузіазмом підтримуємо ринок біометану в його зростанні. Технологія BIOGEST, яка є однією з найкращих з точки зору енергоефективності, захищає прибутковість наших стійких інвестицій, і разом з фінансовим ноу-хау SWEN була створена відмінна основа для вигідного розширення. Французький ринок є першим місцем у нашому широкому портфоліо і підкреслює зростання сектору біометану у цій країні, де готується більше тисячі проектів»

Martin Schlerka, CEO компанії BIOGEST, продовжує: «Наші французькі історії успіху демонструють, як наш досвід надає клієнтам продовження органічним відходам, створює додатковий дохід та сприяє загальному добру нашої планети. Перший проект BIOGEST Invest у Франції – це унікальний симбіоз двох провідних експертів, які застосовують технологію відновлюваної енергії. Ми з нетерпінням чекаємо подальших стартів будівництва в рамках наших міжнародних проектів з біометану разом із нашим новоствореним спільним підприємством!»

Біометан, як поновлюване джерело енергії, надає технологічні, екологічні та економічні переваги. Енергію можна виробляти 365 днів на рік 24/7. Саме тому біометан відіграє важливу роль у зниженні викидів оксиду вуглецю (CO2) і екологізації транспортного сектору. Окрім сприяння досягненню цілей захисту клімату, біометан також врівноважує доходи фермерських господарств і знижує залежність сільськогосподарських товарів від коливань ринку. 

BIOGEST® – це новаторський бренд, що пропонує рішення з виробництва біометану і біогазу з повним спектром послуг з головним офісом у Відні, Австрія. За понад 30-річний досвід BIOGEST реалізував більше 160 проектів, виконуючи активну роль ключового гравця у понад 20 країнах. Перевірена технологія BIOGEST створена для адаптації проектів із виробництва зелених газів – від стратегічного планування до спільного інвестування, будівництва, експлуатації, обслуговування та управління заводами. BIOGEST бере участь у перетворенні органічних залишків у чисту та відновлювану енергію для боротьби зі зростанням виробництва відходів та задоволення зростаючого попиту на енергію.

SWEN Capital Partners є ключовим гравцем у відповідальному інвестуванні у небіржові активи у Європі. Маючи 5,9 млрд. Євро* в управлінні, SWEN Capital Partners пропонує широкий спектр інвестиційних програм для інституційних та приватних клієнтів. Керуюча компанія інтегрує критерії ESG у всі свої заходи з управління активами та впроваджує кліматичну стратегію з 2017 року. Тому у 2019 році вона посилила свої дії, запустивши перший цільовий фонд, призначений для інвестицій у проекти відновлюваних газів. SWEN Capital Partners належить OFI Group (переважно Macif, Matmut), Arkea Investment Services (ARKEA Group) та її команді.

* Розрахована як сума загальних інвестицій.