PowerRing

PowerRing – це високоефективний двостадійний біогазовий завод, який налаштований на роботу майже з усіма видами субстрату – силос, солома кукурудзи, солома зернових, гноївка, суспензії ВРХ і багато інших. Він здатен працювати при максимальному навантаженні понад 8300 год/рік без планових зупинок. Вихідна теплова потужність коливається від 500 кВт до 5000 кВт, а виробництво біогазу складає від 100 нм³ / год до 1000 нм³ / год.

Биогазовый ферментер Biogest, биогазовая установка, биогазовый завод, биогаз
Біогазова електростанція PowerRing

PowerRing 500 кВтт - 5000 кВтт (від 100 нм³/год до 1000 нм³/год біогазу)

Конструкція установки базується на зовнішньому головному ферментері (реакторі) та внутрішньому пост-ферментері (доброджувачі). Головний ферментер – це кільцевий канал, що дозволяє контролювати потік субстрату.

Біореактор PowerRing виготовляється із залізобетону, а його повна теплоізоляція гарантує найвищий рівень теплової ефективності. Компактна конструкція дозволяє масштабувати ємність ферментера до розміру, який необхідний для бажаного виробництва об’єму біогазу, типу субстрату та його кількості.

Особливою характеристикою системи PowerRing є її прогресивна технологія перемішування субстрату, яка довела свою цінність при тривалій експлуатації на еталонних біогазових установках. Наукові дослідження з комп’ютерним моделюванням визначили ідеальне розташування міксерів на біореакторі для досягнення гомогенного змішування субстрату та мінімального енергоспоживання. Завдяки полегшеному доступу до мішалок та зовнішньому розміщенню двигунів обслуговування міксерів достатньо просте.

Тверді субстрати подають у основний реактор за допомогою системи подачі субстрату, а рідкі субстрати перекачують по трубах. Під дією сили тяжіння і без додаткового споживання енергії ферментований (перероблений) матеріал покидає основний ферментер через систему стоку спочатку в пост-ферментер, а потім до лагуни зберігання дигестату чи проміжного буфера.

Завдяки технології перемішування, системі подачі та загальному дизайну PowerRing забезпечує надзвичайно низькі втрати електричної і теплової потужності при виробництві біогазу.

Завод повністю автоматизований та керується за допомогою зручної операційної системи. Усі важливі для виробничого процесу параметри та вимірювання записуються у журнал, дозволяючи постійно фіксувати та неперервно контролювати процеси заводу.
Газгольдер,купол
Біореактор біогазу двостадійний
Biogest,виробник біогазових установок,PowerRing
'биогазовая электростанция','биогаз','биогаз из соломы','биогазовая установка','Биогест','Biogest Powerring'