Biogest розширює свій досвід у Азії з першим замовленням у Туреччині

15 квітня 2020 р.

Компанія Biogest розширює азіатське портфоліо із першим замовленням біогазового заводу у Туреччині.

Біогазова установка 3,12 МВт, що використовує виключно суспензії ВРХ

Акюрт / Відень. Біогест отримав своє перше замовлення на будівництво сільськогосподарської біогазової установки поблизу Анкари у Туреччині. Проект “Акюрт” – це перша біогазова електростанція у Туреччині, яка була розроблена у співпраці з Enerlinc Ltd. Після успішного виходу на азіатський ринок з індійським та південнокорейським біогазовим заводом PowerCompact, ця система Biogest PowerRing стане ще однією віхою для подальшого розвитку азіатських проектів.

Слідом за проектами у Великобританії, Франції, Індії, Південній Кореї, Чеській Республіці, Сербії, Румунії, Хорватії, Болгарії, Словаччині, Угорщині, Польщі та Австрії, цей перший біогазовий завод у Туреччині є важливою референцією для наступних локальних проектів.

Завод має встановлену електричну потужність 3,12 МВт і працює лише з навозом великої рогатої худоби, переробляючи 270 000 тонн на рік. Суспензії ВРХ будуть перетворені в процесі виробництва у високоякісне органічне добриво, яке замінить використання хімічних добрив. Такий біогазовий завод виконаний за перевіреною високоефективною технологією Biogest PowerRing, яка має переваги у енергоефективності та безпеці експлуатації, а також модульній конструкції, яка дозволяє економити місце забудови.

Зростаючий енергетичний розрив із ростом технологій та густотою населення підвищив важливість відновлюваних енергетичних ресурсів. Причому виробництво біогазу з тваринних, сільськогосподарських та побутових відходів є однією з нагальних та досліджуваних тем у Туреччині. Зокрема, турецький закон забороняє розвозити свіжу суспензію ВРХ на поля, що є ще одним із стимулів будівництва біогазових заводів. А затверджений тариф Механізмом підтримки відновлюваних джерел енергії (YEKDEM) є привабливим до вересня 2020 року.

Biogest — це міжнародний виробник та оператор біогазових установок зі штаб-квартирою в Австрії та філіями у Великобританії, Франції, США, Італії, Румунії, Сербії та Чехії. На сьогодні завершено понад 160 проектів біогазових установок, що виробляють електроенергію чи біометан. Наші референтні заводи розташовані у багатьох європейських країнах, Індії та Південній Кореї, а світовий ринок обслуговується ліцензованими партнерами.

Enerlinc ексклюзивний дистриб’ютор Biogest і є однією з найбільш швидко розвиваючих енергетичних компаній Туреччини. Enerlinc пропонує біогазові та когенераційні установки з високою доступністю на турецьких та азіатських ринках з досвідченим персоналом і досвідом та технологіями Biogest.

Біогаз, як поновлюване джерело енергії, надає технологічні, екологічні та економічні переваги: енергію можна виробляти 365 днів на рік у будь-який час дня і ночі, і тому біогаз відіграє важливу роль у поєднанні відновлюваної енергії з води, сонця та вітру. Окрім сприяння досягненню цілей щодо захисту клімату, біогаз також сприяє зменшенню залежності від імпорту енергії. Децентралізована генерація енергії також гарантує сталий місцевий розвиток.