Biogest розширює Турецьке портфоліо із другим замовленням біогазового заводу на 1,5 МВт для Morevim

21 жовтня 2020 р.

Компанія Biogest розширює азіатське портфоліо у Туреччині із другим замовленням. Це біогазовий завод потужністю 1,5 МВт для компанії Morevim.

Введена перша черга 1,5 МВте біогазової установки на 5 МВт, що використовує суспензії ВРХ та курячий послід

Киршехір / Відень. Біогест отримав друге замовлення на будівництво сільськогосподарської біогазової установки для компанії Morevim. Остання є фінансовим провайдером і одним з лідируючих інвесторів енергетики Туреччини. Проект є дргуою біогазовою електростанцією у Туреччині, яка була розроблена у співпраці з Enerlinc Ltd. Після успішного виходу на азіатський ринок з індійським та південнокорейським біогазовим заводом PowerCompact, система Biogest PowerRing стане ще однією віхою для подальшого розвитку турецького портфоліо проектів.

Завод має встановлену електричну потужність 1,5 МВт. Працює з навозом великої рогатої худоби та курячим послідом, переробляючи 130 000 тонн сільськогосподарських відходів на рік. Згодом у процесі виробництва субстрат перетворюється на високоякісне органічне добриво, яке замінить використання хімічних добрив. Такий біогазовий завод виконаний за перевіреною ефективною технологією Biogest PowerRing, яка має переваги у економії енергії та експлуатаційній безпеці. А завдяки модульній конструкції установка зменшує площу забудови майданчика.

Зростаючий енергетичний розрив із ростом технологій та густотою населення підвищив важливість відновлюваних енергетичних ресурсів. Причому, виробництво біогазу з тваринних, сільськогосподарських та побутових відходів є однією з нагальних досліджуваних тем у Туреччині. Зокрема, турецький закон забороняє розвозити свіжу суспензію ВРХ на поля. А це є ще одним із стимулів будівництва біогазових заводів. А продовжений тариф Механізму підтримки відновлюваних джерел енергії (YEKDEM) затвердили до червня 2021 року.

Президент компанії Morevim Фарук Гюлєш: “У нас уже є сонячні електростанції, що виробляють електроенергію. А розташування біогазової електростанції є надзвичайно привабливим у розрізі використання агро та тваринних відходів. Ми хочемо збільшити кількість виробленої електроенергії і увійти на біогазовий ринок, що також є безпечною системою для навколишнього середовища. Нам справді сподобалась технологія Biogest PowerRing, надані матеріали були дуже переконливими. Тому я вирішив, що саме ця система є найбільш ефективною серед інших, представлених на нашому ринку.”

Мустафа Тургутальп і Мехмет Ількер з компанії Enerlink. “Ми маємо досвід у енергетичних проектах, кваліфікований персоналом і підтримку компанії Biogest. Тому оптимістично дивимось на розвиток наступних біогазових проекітв у Туреччині та інших азіатських країнах”

Biogest — це міжнародний виробник і оператор біогазових установок зі штаб-квартирою в Австрії та філіями у Великобританії, Франції, США, Італії, Румунії, Сербії та Чехії. На сьогодні завершено понад 160 проектів біогазових установок, що виробляють електроенергію чи біометан. Наші референтні заводи розташовані у багатьох європейських країнах, Індії та Південній Кореї. До того ж, світовий ринок обслуговується ліцензованими партнерами.

Біогаз, як поновлюване джерело енергії, надає технологічні, екологічні та економічні переваги. Енергію можна виробляти 365 днів на рік у будь-який час дня і ночі. Саме тому біогаз відіграє важливу роль у поєднанні відновлюваної енергії з води, сонця та вітру. Окрім сприяння досягненню цілей щодо захисту клімату, біогаз також сприяє зменшенню залежності від імпорту енергії. Децентралізована генерація енергії також гарантує сталий місцевий розвиток.