Biogest розширюється на грецькому ринку біогазу

23 жовтня 2019 р.

Biogest розширюється на ринку біогазу Греції

Підписано угоду про співпрацю між Biogest та Elakmon.
Величезний ринковий потенціал біогазу з агропромислових залишків Греції.

Афіни / Відень: Biogest підписав угоду про співпрацю з грецькою компанією Elakmon для подальшого розширення компанії на ринку з привабливими умовами та великою наявністю агропромислових залишків. Слід за проектами у Великобританії, Франції, Індії, Південній Кореї, Чехії, Сербії, Румунії, Хорватії, Болгарії, Словаччині, Угорщині та Австрії, Греція має величезний ринковий потенціал біогазу.

В даний час основна частина виробленої в Греції електроенергії надходить за рахунок використання вугілля, тоді як відновлювані джерела енергії все ще відіграють роль меншості. Після виконання цілей на відновлювальну енергію, встановлених членами ЄС на 2020 рік, Греція розробила амбітну енергетичну стратегію, що включає привабливі умови для розвитку біогазових установок та має великий потенціал сировини. Компанія Biogest має досвід на італійському ринку біогазу з подібними залишками, що надходять із агропромисловості середземномор`я , наприклад, оливковий жом. Там є проекти у стадіях розробки та будівництва.

Biogest пропонує свою технологію PowerRing клієнтам на грецькому ринку. Система PowerRing та її видатна технологія змішування зарекомендували себе протягом тривалої експлуатації та можливості працювати з багатьма різними субстратами, такими як гній тварин, солома та агропромислові залишки. Технологія PowerRing використовує надзвичайно низьку частку виробленої потужності завдяки технології змішування, системі подачі та загальному дизайну.

Biogest – це міжнародний виробник та оператор біогазових установок зі штаб-квартирою в Австрії та філіями у Великобританії, Франції, США, Італії, Румунії, Сербії та Чехії. На сьогодні завершено понад 160 проектів біогазових установок, що виробляють електроенергію чи біометан. Наші референтні заводи розташовані у багатьох європейських країнах, а світовий ринок обслуговується ліцензованими партнерами.

Біогаз, як поновлюване джерело енергії, надає технологічні, екологічні та економічні переваги: енергію можна виробляти 365 днів на рік у будь-який час дня і ночі, і тому біогаз відіграє важливу роль у поєднанні відновлюваної енергії з води, сонця та вітру. Окрім сприяння досягненню цілей щодо захисту клімату, біогаз також сприяє зменшенню залежності від імпорту енергії. Децентралізована генерація енергії також гарантує сталий місцевий розвиток.