Biogest отримав екологічну нагороду міста Klosterneuburg

26 лютого 2020 р.

Biogest отримав екологічну нагороду міста Klosterneuburg

Екологічна премія Klosterneuburg
Biogest подвоїв ціну винагороди для австрійського Червоного Хреста

Клостернойбург / Відень: Biogest отримав екологічну нагороду міста Клостернойбург. Компанія Biogest зробила вагомий внесок у репутацію Клостернойбурга як енергоефективного, сталого міста завдяки глобально визнаним розробкам у галузі охорони навколишнього середовища та клімату. Управляючий директор Крістіан Ріел (CFO) вдячно прийняв нагороду.

Під час церемонії нагородження в Клостернойбурзі Австрійський Червоний Хрест представив діяльність своєї соціальної крамниці “Henry”, їх розумну обробку продуктів харчування та поточні проекти. Для підтримки цього проекту та його роботу Biogest подвоїв свої грошові пожертви та підтримав Червоний Хрест.

 

Biogest – це міжнародний виробник та оператор біогазових установок зі штаб-квартирою в Австрії та філіями у Великобританії, Франції, США, Італії, Румунії, Сербії та Чехії. На сьогодні завершено понад 160 проектів біогазових установок, що виробляють електроенергію чи біометан. Наші референтні заводи розташовані у багатьох європейських країнах, а світовий ринок обслуговується ліцензованими партнерами.

Біогаз, як поновлюване джерело енергії, надає технологічні, екологічні та економічні переваги: енергію можна виробляти 365 днів на рік у будь-який час дня і ночі, і тому біогаз відіграє важливу роль у поєднанні відновлюваної енергії з води, сонця та вітру. Окрім сприяння досягненню цілей щодо захисту клімату, біогаз також сприяє зменшенню залежності від імпорту енергії. Децентралізована генерація енергії також гарантує сталий місцевий розвиток.