Biogest модернізує біометанові заводи у Великобританії

09 червня 2020 р.

Компанія Biogest підтверджує успішну довготривалу співпрацю у Великобританії.

  • Модернізація двох біогазових установок PowerRing для виробництва біометану.
  • Одна установка модернізується вперше, інша – вдруге.
  • Підписано також сервісні контракти на обслуговування.

Дамфриз / Відень: з 2016 року у місті Damfries UK працюють дві установки Biogest PowerRing з виробництва біометану. Ця співпраця буде розширена завдяки задоволеністю виробничими результатами та наявності субстрату. Інвестиції були здійснені тими ж стейкхолдерами для вдосконалення продуктивності бізнесів. Після проектів у Франції, Індії, Чехії, Сербії, Румунії, Хорватії, Болгарії, Словаччині, Угорщині, Австрії і Південній Кореї ці біометанові заводи у Великій Британії презентують ще одну віху у задоволенні потреб замовника і впевненості у технології Biogest.

Спочатку у 2014 році Biogest отримав замовлення на біогазовий завод PowerRing для виробництва біометану продуктивністю 900 нм3/год, а згодом замовлення на розширення у 2020 році. У рамках розширення резервуар для дигестату відкритого типу буде перетворений на закритий резервуар з розміщенням зверху газгольдера і функціонуватиме як ферментер. Через 4 роки завод забезпечить виробництво біометану у 1600 нм3/год.

Другий біометановий завод Biogest був замовлений на 900 нм3/год у 2015 році, вперше модернізований для виробництва біометану у 2018 році і тепер пройде другий етап модернізації. Після першого розширення було добудовано резервуар для дигестату, а з новою модернізацією, як і у попередньому проекті, потужність сягне виробництва 1600 нм3/год біометану.

На цих фермах сільськогосподарські відходи в процесі виробництва біогазу перетворювалися на високоякісні органічні добрива, що дозволяє уникнути використання хімічних добрив при внесенні на поля. Біометанова установка збудована за перевіреною високоефективною технологією Biogest PowerRing, яка має переваги в енергоефективності, експлуатаційній безпеці, а також в модульній конструкції, що дозволяє економити площу забудови.

Щодо експлуатації та обслуговування, Біогест пропонує спеціальні договори на обслуговування (сервісні контракти) біогазової установки, які забезпечують функціонування стабільного успішного бізнесу. Крім того, для замовників компанія надає доступ до електронного магазину eShop, де запасні та зношені деталі можна замовити в один клік через додаток для смартфонів. Замовлення також доступне з настільної версії сайту. Гарантуючи довгострокові відносини з замовниками, впровадження електронного магазину отримало дуже позитивні відгуки.

Biogest — це міжнародний виробник та оператор біогазових установок зі штаб-квартирою в Австрії та філіями у Великобританії, Франції, США, Італії, Румунії, Сербії та Чехії. На сьогодні завершено понад 160 проектів біогазових установок, що виробляють електроенергію чи біометан. Наші референтні заводи розташовані у багатьох європейських країнах, Індії та Південній Кореї, а світовий ринок обслуговується ліцензованими партнерами.

Біометан, як поновлюване джерело енергії, надає технологічні, екологічні та економічні переваги: енергію можна виробляти 365 днів на рік у будь-який час дня і ночі, і тому біометан відіграє важливу роль у поєднанні відновлюваної енергії з води, сонця та вітру. Окрім сприяння досягненню цілей щодо захисту клімату, біометан також сприяє зменшенню залежності від імпорту енергії. Децентралізована генерація енергії також гарантує сталий місцевий розвиток.