Biogest збудує біогазовий завод у Південній Кореї

Biogest збудує біогазовий завод у Південній Кореї

24 лютого 2021р.

Biogest продовжує досвід у Азії з будівництвом біогазової установки у Південній Кореї.

  • Biogest розширює своє азіатське портфоліо
  • Біогазовий завод потужністю 190 кВт на агро та харчових відходах
  • Waste to Energy

Чханнйон / Відень. Компанія Biogest отримала замовлення у південному регіоні Південної Кореї для будівництва біогазового заводу на відходах сільського господарства та харчових залишках. Цей проєкт, що розміщений поблизу Deagu, був розроблений в кооперації за HC Energy та фермою Dobang Yukjong і підтримується муніципалітетом міста Чханнйон (Changnyeong).

Такий біогазовий завод Biogest PowerRing стане важливою референцією для залучення подальших локальних проєктів. До того ж, зростаючий енергетичний розрив, технологічний ріст і густота населення значно збільшили важливість використання відновлюваних енергетичних ресурсів. А виробництво біогазу з тваринних, сільськогосподарських та харчових відходів наразі є одним з найстрімкіших секторів розвитку відновлюваної енергетики.

Біогазова установка працюватиме на суспензії (гноївці) свиней з ферми, а харчові відходи доставлятимуть з точки збору органічних решток. Обрана перевірена часом біогазова технологія Biogest надає значні переваги у енергоефективності і операційній безпеці, а також легкій та невитратній системі обслуговування. Завод вироблятиме теплову і електричну енергію. Під час процесу ферментації 13 000 тонн суспензії свиней і 5 000 тонн харчових решток будуть перероблені у високоякісні органічні добрива, які зрештою слугуватимуть замінниками мінеральних добрив.

CEO HC Energy Mr. Kim Hwa Su «Компанія HC Energy побудує перший завод виробника Biogest PowerRing у Південній Кореї для ферми Dobang Yukjong. Починаючи з успіху першого проєкту ми сподіваємося, що цей досвід будівництва таких об’єктів пошириться усією Кореєю»

BIOGEST — це міжнародний виробник і оператор біогазових установок зі штаб-квартирою в Австрії та філіями у Великобританії, Франції, США, Італії, Румунії, Сербії та Чехії. На сьогодні завершено понад 160 проектів біогазових установок, що виробляють електроенергію чи біометан.

Біометан, як поновлюване джерело енергії, надає технологічні, екологічні та економічні переваги. Енергію можна виробляти 365 днів на рік 24/7. Саме тому біометан відіграє важливу роль у поєднанні відновлюваної енергії з води, сонця та вітру. Окрім сприяння досягненню цілей щодо захисту клімату, біометан також зменшує залежність від імпорту енергії. А децентралізована генерація енергії також гарантує сталий місцевий розвиток.

HC Energy — це компанія у Південній Кореї зі штаб-квартирою у Чханвоні (Changwon), що має понад 12 річний досвід у секторі відновлюваної енергетики. За останні кілька років HC Energy сфокусувалася на девелопменті проєктів біогазових заводів у Кореї і стала ліцензованим партнером компанії Biogest з 2018 року.