Biogest будує два біометанові заводи у Франції

Biogest будує два біометанові заводи у Франції

1 червня 2021 року

Biogest побудує ще 2 біометанові заводи у Франції

  • BIOGEST розширює своє французьке портфоліо
  • Заводи потужністю 400 нм3/г і 130 нм3/г CH4
  • Агровідходи і побічні продукти від курячих ферм

Шанже/Відень: BIOGEST отримала замовлення на будівництво ще двох біометанових заводів, що працюватимуть на агровідходах і побічних продуктах від курячих ферм у західних областях Франції. Біометанове виробництво із тваринних, рослинних і харчових відходів є одним з найстрімкіших розвиваючих секторів відновлюваної енергетики. Світовий зростаючий ринок біометану лише підкреслює важливість зелених газів і є найбільш привабливим стійким інвестиційним рішенням, яке можливо прийняти зараз, каже Мартін Шлерка, СЕО і Керуючий Партнер компанії BIOGEST.  

Перший проект Enerfées розташований поблизу Ренна, знаходиться у власності кооперативу фермерів Janzé  та компанії ENGIE. Цей біометановий завод буде працювати на посліді, гною і агровідходах з п’ятдесяти ферм, що дозволить виробляти 400 нм3/г біометану. Усі ці ферми вирощують курятину під брендом “Poulets de Janzé” зі знаком якості “Label rouge”.

Другий проект Methagriloué, розташований поблизу Ле Ману, використовуватиме схожі субстрати. Ці відходи постачатимуть близько 11 ферм протягом року, щоб продукувати 130 нм3/г біометану. Обидва проекти пов’язані з виробниками курятини, відомими у регіоні і поза його межами.

Перевірена технологія біометнового виробництва компанії BIOGEST пропонує значні переваги у енергоефективності і операційній безпеці поряд з легкістю і економічністю обслуговування. У процесі ферментації обидва проекти будуть переробляти 94.400 тонн/рік відходів у високоякісні добрива, що слугуватиме замінником хімічним добривам.

SAS Enerfées: “Ми обрали BIOGEST за якість їх унікальної і інноваційної технології. Ми вдячні за ноу-хау, запропоновані працівниками протягом фази девелопменту проекту; ми впевнені і захоплені тим, що BIOGEST  буде супроводжувати та підтримувати нас протягом усього проекту та після.”

Methagriloué: “Ми шукали рішення, яке слугує нашій проблемі з утилізації відходів у сталий і вигідний спосіб. Тобто загалом, ми і навколишні курячі ферми щодня стикаємося з викликом боротьби з нашими відходами. У якийсь момент BIOGEST став нашим партнером і показав нам можливі інвестиційні варіанти, при цьому тримаючи у фокусі наші специфічні потреби”

BIOGEST® є брендом, що пропонує повний сервіс у рішеннях біометанового та біогазового виробництва по всьому світу зі штаб-квартирою у Відні, Австрія. Протягом 30-річного досвіду BIOGEST завершив більше 160 проектів, відіграючи роль ключового гравця у понад 20 країнах. Випробувана і перевірена технологія BIOGEST створена для адаптації зелених проектів від фази стратегічного планування до інвестування, будівництва, управління, обслуговування і керування заводами. BIOGEST займається переробленням органічних відходів у чисту і відновлювану енергію задля зменшення впливу виробництва відходів і задоволення потреб зростаючого попиту на енергію.