Biogest виходить на грецький ринок з двома біогазовими заводами

Biogest виходить на грецький ринок з двома біогазовими заводами

1 вересня 2021 року

Biogest виходить на грецький ринок з двома біогазовими заводами

  • Біогазовий завод 500 кВт PoweRing® на Родосі, який оперує на макусі оливок, харчових та олійних відходах.
  • Біогазовий завод 1000 кВт PoweRing® у Фессалії, який оперує на гною, побічних харчових продуктах і силосі.
  • Спільний проект з компанією Break Even

Афіни/Відень: BIOGEST отримав два замовлення на будівництво своїх перших біогазових установок на сільськогосподарських та харчових відходах у Греції. «Греція має величезний ринковий потенціал для виробництва біогазу з агропромислових залишків. Крім того, ми спостерігаємо зростаючий тиск у деяких середземноморських районах на переробку залишків, що надходять від виробництва оливкової олії, для чого ми маємо можливість запропонувати різні рішення», каже Мартін Шлерка, СЕО і Керуючий Партнер компанії BIOGEST.  

Перший проект, розташований на острові Родос, живиться оливковою макухою, залишками олії, залишками їжі з готелів та побічними продуктами харчової промисловості та напоїв. Завод щороку зможе забезпечити електроенергією приблизно 1300 домогосподарств. Другий проект розташований у регіоні Фессалія. Його відходи в основному постачають місцеві фермери, які утримують свиней, корів та овець для виробництва електроенергії потужністю 1 МВт, що може покрити споживання 2400 домогосподарств щороку.

Більше того, BIOGEST уклала нову угоду про співпрацю з грецькою компанією Break Even для вирішення завдань представництва на ринках Греції та Кіпру. Компанія, очолювана доктором Марко Маргаритисом, є еталонною компанією в галузі машинобудування та відновлюваних джерел енергії і вже забезпечує значний синергетичний ефект.

Дотримуючись цілей щодо відновлюваних джерел енергії, Греція розробила амбітну енергетичну стратегію, що включає привабливі умови для розвитку біогазових установок, що добре підтверджується її великим сировинним потенціалом по всій країні. BIOGEST має досвід роботи з аналогічними залишками, що надходять з агропромислового комплексу Середземномор’я на італійському ринку біогазу, такими як оливкові вичавки, де нині розробляються та будуються декілька проектів. Перетворення залишків оливкової олії на біогаз та добриво відкриває нові можливості для вирішення проблемних відходів, одночасно створюючи кілька продуктів з високою доданою вартістю. З цією метою концепція GREEN APP була розроблена як нове рішення для підвищення цінності побічних продуктів виробництва оливкової олії.

BIOGEST® є брендом-піонером, що пропонує повний сервіс у рішеннях біометанового та біогазового виробництва по всьому світу зі штаб-квартирою у Відні, Австрія. Протягом 30-річного досвіду BIOGEST завершив більше 160 проектів, відіграючи роль ключового гравця у понад 20 країнах. Випробувана і перевірена технологія BIOGEST створена для адаптації зелених проектів від фази стратегічного планування до інвестування, будівництва, управління, обслуговування і керування заводами. BIOGEST займається переробленням органічних відходів у чисту і відновлювану енергію задля зменшення впливу виробництва відходів і задоволення потреб зростаючого попиту на енергію.

Ellakmon IKE є результатом злиття компанії Ellakmon та Break Even Consulting. Останній має високу наукову компетентність та кваліфікований персонал, а також великий досвід у підготовці технічних досліджень у сфері відновлюваної енергетики. Ellakmon володіє більш ніж 50 -річним досвідом роботи своїх керівників та великим досвідом роботи на грецькому ринку ВДЕ. Вона розширила свою діяльність у сфері енергії з відходів, зосередившись на виробництві енергії шляхом анаеробного зброджування (біогаз).