Biogest будує біогазовий завод у США

Biogest будує біогазовий завод у США

12 січня 2021 р.

Biogest будує перший біогазовий завод у штаті Айдахо, США

  • 26 400 МВт*год енергії вироблятиметься щорічно
  • 120 000 т перегною ВРХ буде утилізовано щороку
  • Молочна ферма у Айдахо

Касія, Айдахо / Денвер: компанія Biogest отримала перше замовлення у США для будівництва біогазового заводу у штаті Айдахо. Щороку завод вироблятиме 26 400 МВт*год теплової енергії і перероблятиме 120 000 т навозу ВРХ з молочної ферми. Протягом процесу ферментації перегній трансформується у високоякісні органічні добрива, які зрештою замінять мінеральні добрива для сільськогосподарських культур. Перевірена часом біогазова технологія Biogest надає значні переваги у енергоефективності і операційній безпеці, а також легкій та невитратній системі обслуговування.

Збільшення енергетичного розриву, зростання технологій та щільність населення значно збільшили важливість відновлюваних енергетичних ресурсів. Виробництво біогазу з тваринних, сільськогосподарських та харчових відходів є одним із секторів відновлюваної енергетики, що швидко розвивається у США. Тому федеральний уряд та уряди штатів підтримують цей розвиток через декілька програм, таких як Каліфорнійський Стандарт низьковуглецевого палива (LCFS Low Carbon Fuel Standard), що призвело до значних інвестицій у будівництво біометанових заводів, які стануть постачальниками відновлюваного палива для транспортного сектору.

BIOGEST America CEO Martin Schlerka «Місцеве сільське господарство в Айдахо величезне і вражаюче, що дає широкі можливості для використання альтернативних джерел енергії. І цей перший проект буде найкращим прикладом практики для нашого портфелю проектів у США. Тому ми з нетерпінням чекаємо, коли покажемо свою еталонну установку потенціальним клієнтам!»

BIOGEST America CFO Gregor Vogrin «Наш перший проект у США поєднає перевірену високоефективну систему анаеробного зброджування з першокласними ринковими умовами, які можуть запропонувати США. А це також послужить ключовим джерелом для майбутніх відновлюваних проектів з виробництва біометану. Тому ми з нетерпінням чекаємо на підтримку більшої кількості фермерських господарств, оскільки так вони диверсифікують свої доходи та підтримують технології відновлюваних джерел енергії»

BIOGEST America Inc. є виробником та оператором біогазової установки з Денвера, Колорадо. Як поновлюване джерело енергії, біометан пропонує технологічні, екологічні та економічні переваги: енергія виробляється цілодобово увесь рік, і тому відіграє важливу роль у зменшенні вуглецевих викидів та екологізації транспортного сектору. На додаток до сприяння досягненню цілей щодо захисту клімату, біометан також використовує доходи фермерських господарств та зменшує залежність від ринкової ціни на сільськогосподарські товари. Децентралізоване виробництво енергії також гарантує сталий місцевий розвиток.