Сервіс

'сервис биогазовых установок','обслуживание биогазового завода','сервис биогазовой электростанции','Biogest'

Обслуговування технічної та біологічної складових

Ми продовжуємо надавати сервісну підтримку навіть після завершення будівництва та введення в експлуатацію вашого біогазового заводу.

Наші послуги доступні цілодобово (за потреби) і розроблені так, щоб допомогти вам досягти бажаної продуктивності та ефективності біогазової установки протягом тривалого часу.

Технічна підтримка 24/7

Наша професійна та досвідчена команда служби технічної підтримки розуміє важливість безпечного введення в експлуатацію, регулярного обслуговування обладнання під час експлуатації біогазових установок. Завдяки нашій розумній системі доставки запасних частин (включаючи парк власних службових автомобілів) наш сервісний персонал може гарантувати, що ваш біогазовий завод завжди працює безперебійно. Це оптимізує коефіцієнт використання встановленої потужності (англ. “availability”) і мінімізує час простою установки.

Біологічна підтримка

Наша досвідчена команда з біологічної експертизи надає підтримку під час введення в експлуатацію та протягом подальшої виробничої діяльності біогазових установок і постійно стежить за біологічними процесами. Ми щоденно контактуємо з центральним сервером установки, щоб відстежувати її продуктивність. Наш пакет послуг також включає в себе регулярне інспектування підприємств нашими фахівцями та навчання співробітників замовника з питань експлуатації біогазових заводів.

Наша гаряча сервісна лінія працює цілодобово щодня

Центральна/Східна Європа:

Тел.: +420 725 802 650
Email: service@biogest.at

Великобританія:

Тел.: +44 117 373 6103
Email: service@biogest-biogas.com