BIOGEST

… це європейський виробник біогазових заводів із штаб-квартирою в Австрії та філіями у Великобританії, Італії, Румунії, Сербії, Чехії, Франції та США. Маючи більше 50 співробітників, ми вже встановили понад 160 біогазових установок, що виробляють електроенергію або біометан. Наші еталонні заводи розташовані у багатьох європейських країнах, а світовий ринок обслуговують ліцензовані партнери.

Наші послуги з розробки технології біогазу охоплюють увесь ланцюг створення вартості – від стадії розробки ТЕО і проекту до планування, фінансування, будівництва, пуско-налагоджувальних робіт, сервісного обслуговування та експлуатації біогазових установок встановленою потужністю від 100 кВт до 3500 кВт.

Окрім інжинірингової діяльності, ми також активно працюємо у сферах виробництва біогазу на власних заводах (OPO – Own Plant Operation), енергоефективності та сільськогосподарського виробництва. Наш перший власний біогазовий завод працює з кінця 2011 року у Чехії, має електричну потужність 800 кВт і підтримує ефективність на рівні 94%.

Ми будуємо біогазові і біометанові заводи з використанням перевіреної і запатентованої технології Biogest PowerRing, яка має численні переваги з точки зору енергоефективності, експлуатаційної безпеки та надійності роботи. Зокрема, ця технологія дозволяє отримати результат ступеню ферментації субстрату у 84%, а ефективність роботи когенератора (коефіцієнт використання встановленої потужності) – більше 94%. Крім того, система здатна використовувати у якості субстрату домішки відходів агрокультур – солому зернових, стерню кукурудзи і інше. 

Саме тому наразі гаслом компанії є Today’s waste is Tomorrow’s profit, тобто Відходи сьогодні – це Прибуток завтра. 

Біогазові системи PowerRing та PowerCompact успішно працюють понад 15 років і встановлені у всьому світі на більш ніж 100 еталонних заводах.