Опис місії

'біореактор', 'біогазовий реактор', 'біогаз', 'Powercompact'
Замовники
Наша мета – задоволення клієнтів. Ми прагнемо підтримувати довгострокові відносини із замовниками, пропонуючи високоякісні продукти та послуги. В результаті постійних досліджень та розробок ми неперервно вдосконалюємо наш портфель продуктів і послуг, що дозволяє надавати нашим замовникам рішення у швидко змінюваній сфері. 

Працівники
Наші працівники відіграють ключову роль в успіху компанії. Ми є міжнародною командою високо мотивованих працівників, які здійснюють прямий внесок в успіх компанії і у саму компанію. Ми надаємо клієнтську підтримку на місцевій мові. Ми пропонуємо нашим співробітникам ряд можливостей для безперервного професійного розвитку, призначеного для підтримки нашого технологічного лідерства у цій галузі, що дуже швидко розвивається. 

Комунікації
Інформація забезпечує сфокусованість і допомагає мотивувати працівників. Ми постійно працюємо над оптимізацією співпраці в компанії за допомогою скорочення комунікаційних шляхів, нових медіа та соціального середовища. 

Відповідальність за продукт
Інноваційна, якісна та економічно-обґрунтована – ось як можна описати нашу продукцію. 

Процеси
Наша мета – зробити наші процеси ефективними та прозорими, з якомога коротшими ієрархіями в компанії, що забезпечує чітке визначення відповідальності. 

Захист довкілля
Ми боремося із зміною клімату шляхом використання відновлюваної сировини. На відміну від викопних ресурсів, виробництво біогазу випускає лише стільки CO2, скільки сама відновлювана сировина вбирає з атмосфери під час свого зростання. Використовуючи автомобілі для виробництва біогазу та природного газу, ми зменшуємо викиди CO2 та вихлопних газів. 

Етична поведінка
Наша робота покликана бути цінним внеском у суспільство, і ми цілком усвідомлюємо нашу соціальну та суспільну відповідальність. Ми ставимося до наших клієнтів і працівників однаково, незалежно від етнічного походження та статі. У порівнянні з іншими компаніями, ми здійснюємо благодійні внески вище середнього рівня.