PowerCompact

PowerCompact – це економічний одностадійний біогазовий завод потужністю від 100 кВте до 250 кВте. Система PowerCompact була розроблена спеціально для молочних ферм і може працювати з 100% суспензійним субстратом. Конструкція базується на залізобетонному резервуарі (біореакторі) з подвійним мембранним сховищем газу, розташованим зверху.

Биогазовый реактор Биогест
Біогазова електростанція PowerCompact
Завдяки компактній конструкції заводу, реактор може бути просто масштабований до розміру, необхідному відповідно до бажаного виходу типу та кількості субстрату. Система PowerCompact відрізняється компактним дизайном, а також простотою експлуатації та обслуговування. Дизайн та розміри заводу зарекомендували себе на наших еталонних біогазових установках. Завдяки легкості доступу та зовнішнім двигунам обслуговування основних міксерів є дуже простим.

Рідкі субстрати перекачуються у ферментер. Залежно від кількості, тверді субстрати попередньо змішують у змішувачі і потім закачують у реактор насосом, або подають через систему подачі твердої сировини. Без додаткових витрат енергії, ферментований (перероблений) матеріал покидає головний ферментер через систему зливу до лагуни остаточного зберігання або до проміжного буфера. PowerCompact має низький рівень споживання потужності завдяки технології перемішування та вдалому дизайну.

Завод повністю автоматизований та управляється зручною операційною системою, з доступом через сенсорний екран. Вимірювання та параметри, що мають найбільше значення для технології виробництва біогазу, автоматично реєструються у системі, що дозволяє постійно фіксувати та неперервно контролювати виробничий процес.
Біогазовий завод і молочна ферма
'биогазовый реактор', 'когенератор', 'Biogest Powercompact'
Біогазовий завод і молочна ферма