Інжиніринг біогазу

Наші послуги з розробки технології біогазу охоплюють увесь ланцюг створення вартості – від розробки ТЕО і проекту, до планування, фінансування, будівництва та експлуатації біогазових установок “під ключ” одиничною потужністю від 100 кВт до 3500 кВт.

Моделювання виробництва біогазу
Результати моделювання часу перемішування субстрату до гомогенного стану

Планування

Biogest надає підтримку замовникам, починаючи з розробки техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) проекту біогазової установки. Перший крок – зібрати вихідні дані та усю відповідну інформацію за допомогою детальної анкети проекту. Дані з цієї анкети лягають в основу технологічної концепції, яка відображає наш модульний асортимент продукції та потреби клієнта. Крім технологічних параметрів, таких як потужність, сировина, місце розташування та використання тепла, важливо, щоб завод відповідав місцевим будівельним нормам. Тому усі біогазові заводи ми будуємо за типовими модулями, які потім оптимізуємо відповідно до конкретних вимог замовника. 

Після визначення необхідних технічних параметрів установки проводиться аналіз прибутковості. Деталізований проект містить інформацію про необхідні інвестиції у біогазовий комплекс, очікувані технічні параметри заводу та планову рентабельність. Весь процес координується регіональним менеджером за підтримки відповідних відділів компанії Biogest. Одразу ж після підписання контракту ми розпочинаємо технічне проектування. Він є основою для погодження у відповідних інстанціях, а також за потреби – інвестиційного проектного фінансування.

Після того, як будуть забезпечені необхідні погодження, ми починаємо детальне (робоче) проектування. Дуже важливо, щоб технічна документація була завершена до початку будівництва.

Будівництво біогазової установки

Біогазовий завод створюється у три етапи: цивільне будівництво, виробнича технологія та система вимірювання і контролю. За бажанням замовника будівельний інжиніринг може бути здійснений або місцевим підрядником або компанією Biogest у якості генерального підрядника (EPC контрактора).

Biogest постачає усі виробничі технології та технології вимірювання і контролю біогазової станції. Компанія Biogest надає власних проектних та будівельних менеджерів, щоб контролювати усі етапи та вимоги до будівельно-монтажних робіт згідно чинного законодавства.

Проект завершується після введення біогазової установки в експлуатацію та проведення виробничих випробувань. Для здачі заводу “під ключ”, як правило, потрібно близько дванадцяти місяців від початку будівництва до моменту приймання-передачі.

Експлуатація та сервісне обслуговування

Етап “гарячого пуску” починається після завершення етапу будівництва біогазового заводу. Біореактори заповнюються субстратом і нагріваються. Після цього оптимальна кількість та якість сировини подається у ферментер. Як тільки газ починає вироблятися, вводиться в експлуатацію когенераційна установка або установка очищення біогазу до біометану згідно умов газоприймальної мережі.

Biogest може обслуговувати завод самостійно або за допомогою навчених місцевих партнерів.

Ми пропонуємо сервісне обслуговування після запуску та під час виробничої експлуатації заводу. Сервісне обслуговування включає моніторинг фізико-хімічних процесів у субстраті та приведення їх у відповідність до вимог виробничої технології. До того ж, Biogest надає підтримку в управлінні та оптимізації субстрату, а також здійснює регулярне обслуговування всіх компонентів заводу відповідно до специфікацій виробника.

Біогазовий проект

Якщо вам цікаво отримати техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) щодо експлуатації біогазового заводу Biogest для конкретних умов, тоді заповніть, будь ласка, опитувальний лист та надішліть його нам електронною поштою. Отримавши вашу інформацію, наш представник одразу з вами зв’яжеться.