Офіційне повідомлення

Офіційна назва: Biogest Energie- und Wassertechnik GmbH

Номер свідоцтва ПДВ: ATU 63294036

Номер комерційного реєстру: 291587f

Реєстровий суд: Regional Civil Court of Korneuburg

Офіційна адреса: Büropark Donau, Inkustraße 1-7/4/2. OG 3400 Klosterneuburg, Austria

Т: +43 2243 20840 00

Ф: +43 2243 20840 40

Керівництво: Мартін Шлерка / Martin Schlerka (CEO), Крістіан Ріел / Christian Riel (CFO), Джеральд Бартл / Gerald Bartl (CTO), Мартін Хорнхубер / Martin Hornhuber (COO)

Відмова від відповідальності:

Ми залишаємо за собою право не нести відповідальності за актуальність, точність, повноту та якість наданої інформації. Відповідальність за збитки, спричинені використанням наданої інформації, включаючи будь-яку неповну або неточну інформацію, повністю виключена. Жодної гарантії не надається за зміст та точність інформації на пов’язаних сторонніх веб-сайтах. Пов’язані сторінки були перевірені на можливі юридичні порушення під час встановлення посилань. Посилання будуть негайно видалені після виявлення порушень законодавства.

Авторське право:

Вміст веб-сторінок, створений оператором веб-сайту, регулюється австрійським законодавством про авторське право. Цей веб-сайт може містити посилання на права власності та інформацію про авторські права, яких потрібно дотримуватися. Це стосується, зокрема, логотипів, зображень, аудіо файлів та відеороликів. Дозволяється завантажувати, друкувати та зберігати файли з цього веб-сайту виключно для особистого використання. Будь-яка інша форма використання вимагає попередньої згоди від оператора сайту. Ми не беремо на себе відповідальність за втрату даних або інші технічні недоліки, які можуть бути викликані переглядом або завантаженням даних на цьому веб-сайті.